Espresso Makineleri

Ev Baristalarının Tercihi

Bütün Classic ve Signature Modellerinde, Tabansız 2-in-1 Portafiltre Standarttır

Kendi kahvesini evde yapanların, kısa zamanda tercihi olan Flair ile profesyonel espresso’yu siz de evinizde yapabilirsiniz. Bütün Classic ve Signature modellerinde Türkiye içi kargo ücretsiz!

Özgün: Classic

Özgün: Classic

Flair Classic, 2016 yılında kahve endüstrisini fikirlerini tamamen değiştiren orijinal Flair Espresso Makinesi’dir. Tamamen manuel, manivela pres sistemi, nerede olursanız olun, tam olarak kafe kalitesinde espresso demlemek için gereken 6-9 BAR basınç arasında demleme yeteneğine sahiptir. 

Her Classic, özel bir taşıma çantası da dahil olmak üzere her zaman, her yerde kafe kalitesinde espresso demlemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Hassas demleme için aksesuarlarımızdaki basınç ölçer kiti ile modelinizi yükseltebilirirsiniz.

Stil: Signature

Flair Signature Serisi, Klasik ile aynı yeteneklere sahiptir, ancak; güzellik, stil ve zarafet açısından yükseltilmiş bir modeldir.. Hem mat beyaz hem de siyah modellerimiz bakır kaplı portafilter tutucu ile birlikte gelir. Her iki model de mutfağınızın veya kahve içmek istediğiniz her yerin merkezinde olacaktır.

Buna ek olarak, tüm Signature modelleri standart olarak, kullanıcıların anında geri bildirim almasını ve “Espresso Bölgesi”ni hedefleyen, kahvenin hassas bir şekilde demlenmesini sağlayan özel Manometre ile birlikte gelir.

Siz neredeyseniz, Flair orada!

2016 yılında, kendimize harika bir espresso için gereken minimum çözümü sorduk. Sonuç Flair Classic oldu. Kısa bir süre sonra da Signature takip etti. 

Düğmeler veya elektrik olmadan güzel ve dengeli espressoyu elle yapmak için buradayız. Kendinizi nereye air hissediyorsanız, Flair orada. 

0
Sepet