Garanti Koşulları

GARANTİ

Sınırlı Garanti

Flair Espresso Makinesinin press standı ve demleme silindiri, tüm kullanım talimatlarına uygun olarak kullanıldığında, satın alma tarihinden itibaren 5 (beş) yıl boyunca fonksiyonel kusurlara karşı garantilidir. O-silindirler, silikon kılıf, pistonlar ve portafiltreler gibi normal seviyede aşınma ve yıpranmaya maruz kalan parçaların, garanti süresi bitiminde çalışmaya devam etmeleri beklenmesine rağmen, satın alma tarihinden itibaren 6 (altı) ay boyunca malzeme, tasarım veya işçilik kusurlarına karşı garantilidir.

Garanti süresini doğrulamak için satın alma belgesi gereklidir. Garanti sadece ürün ve parçalar tüm kullanım talimatlarına uygun olarak kullanıldığında geçerlidir. Ürün veya parçalar değiştirilmiş, kötüye kullanılmış veya yanlış kullanılmışsa, kaza veya ihmal nedeniyle hasar görmüş veya herhangi bir parça yanlış takılmış ise garanti geçersiz olur.

Olası bir kusur hakkında sorularınız için Müşteri Hizmetlerini arayın. Tüm kusurlu ürün şikâyetleri, sorunu tanımlamanızı, satın alma tarihini ve yerini belirtmenizi isteyen Müşteri Hizmetimiz tarafından bireysel olarak ele alınacaktır. Kusurun onaylanması üzerine, ürünü veya arızalı parçayı kullanmanız ve iade etmeniz için size bir Malzeme İade İzni (RMA) vereceğiz. RMA numarası, ürünü iade ettiğiniz nakliye kutusunun yanına açıkça yazılmalıdır. Tarafımızca aksi belirtilmedikçe, ürün veya parçalar, satın alındığı mağazaya değil şirket adresimize ön ödemeli olarak gönderilmelidir.

Flair Espresso, açık veya zımni başka hiçbir garanti vermez ve özellikle satılabilirlik veya belirli bir amaca uygunluk garantilerini hariç tutar. Flair Espresso’nun bu garanti kapsamındaki sorumluluğu, kusurlu parçaların onarılması veya değiştirilmesiyle sınırlıdır.

Flair Espresso; ürünü kullanırken, kasti, tesadüfi veya kazara meydana gelebilecek kişisel yaralanmalardan, herhangi bir yasal teoriye dayanan hasar iddialarından sorumlu tutulamaz.

Bu garanti size belirli yasal haklar vermektedir ve eyaletten eyalete veya ülkeden ülkeye değişebilen başka haklarınız da olabilir.

0
Sepet