Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Flair Espresso Makinesi, espressoyu doğru yapmak için bir yolculuğa çıkarak kendi evinin konforunda bir espresso aşığı ve mucidin kalbinden doğdu. “Harika bir espresso yapmak için gereken minimum miktar nedir?” Sorusunu sordu. Bu hiçbir gadget demek değildi; sadece saf, lezzetli espresso.

Biyo-medikal endüstrisinde mühendis olarak otuz yıllık deneyim Flair’in gelişimine uygulanmıştır. Düzinelerce prototip daha sonra, üst düzey espresso makinelerinde bulunan tüm karmaşıklığı başarıyla ortadan kaldırabildi. Her şey tek bir amacı olan basit, zarif ve uygun fiyatlı bir ürüne dahil edildi: espressoyu doğru yapmak.

Tat bizi tanımlayan şeydir.

Tasarım ise bizi farklı kılar. 

Flair Mantra'sı

Dünya geldi ve acele etti. Her şey daha hızlı, daha verimli, daha yüksek hacimlidir. Ama Flair olarak biz yolumuzda bir yerlerde yolumuzu kaybettiğimize inanıyoruz.

Biraz daha uzun sürse bile, ilk seferinde bir şeyi doğru yapmak için ne oldu? Yolculuğun – sürecin – sonuç kadar eğlenceli olduğuna inanmaya ne oldu?

Ev yapımı bir yemeğin fast food’dan daha iyi olduğuna inanıyoruz. Yavaşlamanın hızlanmak kadar önemli olduğuna inanıyoruz. Mutluluğun, kucaklama, gün batımı veya doğru yapılmış mükemmel bir şekilde bastırılmış bir fincan espresso gibi hayattaki en iyi şeyleri tatmaktan geldiğine inanıyoruz.

0
Sepet