İade Politikası

İade Politikasi

Geri ödeme politikamız, tüm ürünler için 30 Gün’dür. Maalesef bu süreden sonra size geri ödeme veya değişim teklif edemiyoruz. Satın alınan ürünü iade etmeden önce, bir İade Malzeme numarası almanız gerekir. Lütfen iade malzeme numarası almak için info@flairespresso-tr.com adresinden bizimle iletişime geçin. İade almaya uygun olmak için, ürün temiz ve hasarsız olmalı ve alındığı koşulu yansıtmalıdır. Orijinal ambalajında da olmalıdır. Lütfen alınan tüm öğeleri dahil ettiğinizden emin olarak bir orijinal kutu içinde ürünleri iyi korunan bir şekilde yeniden paketleyin.

Geri ödemeler (varsa)

İadeniz alındıktan ve incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylanması veya reddedilmesi konusunda sizi bilgilendireceğiz. Onaylanırsanız, geri ödemeniz işleme konulur ve belirli bir gün içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir iade yapılır. Bir Flair’ın Türkiye adresine gönderilmesi 20 TL’dir. Bu nakliye maliyeti, ürün satın alındığında tarafımızdan karşılanır. Ürün daha sonra geri ödeme için iade edilirse, 20 TL ‘lik bu giden nakliye, geri ödeme tutarından düşülecektir. 

Değişimler (varsa)

Sadece arızalı veya hasarlıysa ürünler değiştirilecektir. Sattığımız her ürün sevk edilmeden önce dikkatlice incelenir. Mal ve / veya paket alındıktan sonra kusurlu veya hasar görürse, paketinizin alındığı tarihten itibaren 3 gün içinde bizimle iletişime geçin. Aynı ürün için değiştirmeniz gerekiyorsa, info@flairespresso-tr.com adresine bir e-posta gönderin ve öğenizi şu adresi gönderin: Yukarı Kayabaşı Mah. Topçu Sok. 10/3 Merkez Niğde

İade nakliye

Ürünlerimiz 2-3 gün içinde aşağıdaki taşıyıcılar kullanılarak sevk edilir. Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese göndermelisiniz: Yukarı Kayabaşı Mah. Topçu Sok. 10/3 Merkez Niğde. Öğenizi iade etmek için kendi nakliye masraflarınızı ödemekle sorumlu olacaksınız. Nakliye ücretleri iade edilmez ve ürünü bize geri gönderen müşterilerin nakliye ücretini ödemeleri gerekir. Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürünün size ulaşması için geçen süre değişebilir. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti etmiyoruz.

0
Sepet